Що робить Лактацид унікальним?

МІСТИТЬ натуральну молочну кислоту

Підтримує ріст корисних бактерій в інтимній мікрофлорі

ЗАБЕЗПЕЧУЄ збалансований рН, який

підтримує природну кислотність інтимної зони

ЕФЕКТИВНІСТЬ ТА БЕЗПЕКА Підтверджено клінічними

дослідженнями як надійний засіб для інтимної гігієни

БАГАТОРІЧНИЙ досвід

Користується довірою у мільйонів жінок у всьому світі

Повна серія

засобів для інтимної гігієни для кожного етапу життя або індивідуальної потреби

Натуральні активні компоненти

Збагачений натуральними активними компонентами зі спеціальними властивостями

Історія бренду Лактацид

Ми вважаємо, що жіноче здоров’я вимагає особливої уваги та турботи. Маючи багаторічний досвід, Лактацид є спеціалістом із 60-річною історією та експертизою в інтимній гігієні.

Лактацид був створений у Франції вченими, які хотіли розробити ефективний засіб для запобігання подразненню. Під час тестування на найкращі компоненти вони виявили переваги молочної кислоти. Молочна кислота природно виробляється жіночим організмом для захисту інтимної зони. Результатом їх дослідження було створення засобу для інтимної гігієни для ніжного та дбайливого догляду, про який так мріяли жінки. Ефективність і переносимість цього м’якого гігієнічного засобу було доведене численними дослідженнями і підтверджено досвідом його використання мільйонами жінок у всьому світі.

Ми дійсно розуміємо потреби жінок у відношенні інтимної гігієни та забезпечуємо засоби для кожного періоду життя, надаючи рішення для особливих повсякденних потреб у свіжості та комфорті.

Питання про Лактацид

Деякі поширені питання про Лактацид

Що таке молочна сироватка?

Молочна сироватка ‑ це натуральний компонент, відокремлений від молока. Він використовується для стабілізації та підтримки захисного середовища інтимної мікрофлори.

Як використовувати засіб для інтимної гігієни? Чи можу я використовувати його щодня?

Лактацид можна використовувати для зовнішньої інтимної гігієни в душі або у ванні. Спінь засіб, нанеси, а потім добре змий його проточною водою. Ретельно промокни шкіру чистим рушником.

Лактацид застосовується тільки для гігієни зовнішніх статевих органів. Засоби Лактацид мають адаптований рівень рН, який підтримує природну кислотність інтимної мікрофлори. Крім того, вони дуже м’які та не містять мила, а тому підходять для щоденного застосування.

Я використовую рідке та тверде мило протягом багатьох років для інтимної гігієни, і у мене не було ніяких проблем. Мені дійсно потрібно використовувати спеціальний засіб для інтимної гігієни?

Мило в будь-якій формі (рідке чи тверде) зазвичай має високий рН, який дуже відрізняється від рН інтимної зони.

Подібні засоби лише шкодять кислотному шару інтимної зони, який слугує захистом від шкідливих бактерій. Засоби Лактацид мають адаптований рН, який підтримує природну кислотність інтимної зони. Крім того, вони дуже м’які та не містять мила, а тому їх можна використовувати для щоденного застосування.

Що таке молочна кислота?

Ця рідина природно виробляється організмом на шкірі та всередині інтимної зони для створення природного кислого середовища.

Ця природна кислотність сприяє ідеальному балансу інтимної мікрофлори. Отже, корисні та шкідливі бактерії, які присутні в інтимній зоні, знаходяться в балансі. Молочна кислота виробляється лактобактеріями (корисними бактеріями), ріст яких, у свою чергу, також сприяє кислотному (низький рН) середовищу.

Засоби Лактацид містять біологічну L-молочну кислоту, різновид якої природним чином синтезується в організмі, та мають адаптований рН, який підтримує природну кислотність інтимної мікрофлори.

Що таке лактобактерії?

Лактобактерії є видом бактерій у вагінальній мікрофлорі, які виробляють молочну кислоту. Молочна кислота створює кислотне середовище, яке захищає інтимну зону від надмірного росту шкідливих бактерій, що може призвести до різноманітних інфекцій. Чим більша кількість лактобактерій, тим стабільніше природне кисле середовище в інтимній зоні.

Чи кожна жінка може використовувати Лактацид?

Так, мільйони жінок користуються Лактацид. Лактацид пропонує повний спектр засобів для інтимної гігієни, розроблених для кожного періоду твого життя, починаючи з першої менструації до періоду після менопаузи.

У якому віці можна почати використовувати Лактацид?

Лактацид можна використовувати з початком першої менструації. Як правило, менструація починається приблизно у віці 12 років, хоча вона може початися раніше чи пізніше. Під впливом гормонів можуть з’являтися виділення та неприємний запах. Засоби Лактацид для щоденного інтимного догляду можуть допомогти зберегти природний баланс твоєї інтимної зони і дозволять тобі почуватися свіжою та впевненою.

Чи можна використовувати Лактацид щодня?

Засоби Лактацид мають адаптований рН, який підтримує природну кислотність інтимної мікрофлори. Крім того, вони дуже м’які та не містять мила, і підходять для щоденного застосування.

Чи можна також використовувати Лактацид для спринцювання?

Ні, промивання інтимної зони не обов’язкове. Вона очищає себе сама, тому немає необхідності використовувати спринцювання або аналогічні засоби. Крім того, спринцювання є фактором ризику розвитку бактеріального вагінозу (БВ). Ти можеш почуватися чистою та свіжою, використовуючи м’який миючий засіб з дезодоруючими компонентами, такий як Лактацид, для очищення зовнішніх статевих органів.

Де продається Лактацид?

Лактацид продається в аптеках і супермаркетах. Серія Лактацид Фарма доступна виключно в аптеках.

Які засоби можна використовувати для запобігання запаху?

Щоб запобігти запаху, почніть з ніжного освіжаючого засобу як, наприклад, Лактацид Свіжість. Цей засіб містить активні дезодоруючі інгредієнти, які допомагають запобігти виникненню запахів.

Чим відрізняється Лактацид?

Засоби Лактацид містять інгредієнти, такі як молочна кислота, які підтримують природний захист інтимної мікрофлори, та мають адаптований рН, який зберігає природну кислотність інтимної зони. Крім того, вони дуже м’які та не містять мила, і їх можна використовувати щодня.